Kasutusjuhendid

Kümblustünni kasutusjuhend

Ettevalmistused enne kasutamist

 1. Otsi tasane ning kõvem maapind, kuhu plaanid kümblustünni paigaldada. Tiisli tugiratast kasutades vabasta haagis ning liiguta see õigele kohale. Arvesta, et täidetud tünni ei ole enam võimalik liigutada.
 2. Fikseeri käru tõkiskingadega ning aseta puidust klotsid tugijalgade alla.
 3. Reguleeri reduktorite või kinnitusheeblite abil haagise tugijalad kandeklotside kohale u. 2-3cm kõrgusele. Nii kandub tünni täitumisel osa koormust ka veoteljele.Veendu, et haagis oleks sealjuures võimalikult loodis.
 4. Tõsta tiisli tugiratas ülemisse asendisse.
 5. Assemble the chimney pipe and attach it on the oven.
 6. Aseta kork äravoolu ette ning alusta tünni täitmist veega. Vee optimaalne tase on äärest ~15cm.
 7. The hot tub, which is completely or partially filled with water, must not be transported.
 8. Do not start heating the oven until the upper water circulating openings are ~ 10 cm under water.
 9. Only firewood is suitable for heating. During heating, it is recommended to cover the barrel with PVC cover and mix the water after every ~30 minutes. The included paddle or bubble system may be used for mixing.
 10. Depending on the desired water temperature, it usually takes 2-3 hours to heat the barrel and two or three 40L firewood bags.
 11. The recommended water temperature is 35-38 ° C. Heating water above 40 degrees, which can be hazardous to health, should be avoided.

Peale kasutamist

 1. When you have finished using the hot tub and the fire is extinguished, you can start draining the water. To drain, use the supplied draining hose to direct the water to a suitable location.
 2. Talvel, mil õhutemperatuur võib langeda alla null kraadi, tuleb jälgida, et vesi kümblustünnis ja ahjus ära ei kulmuks. Külmumise vältimiseks lase vesi kohe peale kümblustünni kasutamist välja.
 3. Drain the oven water jacket through the cap attached to the bottom of the oven.
 4. Clean used tools and place them in the correct place.
 5. Kümblustünni võib soovi korral pesta pehme švammi või lapiga (tavapäraselt teeme seda ise). Teravate esemete ning kemikaalide kasutamine tünni puhastamisel on keelatud!
 6. Attach the PVC cover on the barrel.
 7. Prior to transport, make sure that the support legs are raised and in a horizontal position. Make sure that the trailer is correctly attached to the car's towbar.

Haagissauna kasutusjuhend

Ettevalmistused enne kasutamist

 1. Otsi tasasem ning kõvem maapind, kuhu plaanid haagissauna paigaldada. Tiisli tugiratast kasutades vabasta haagis ning liiguta see õigele kohale.
 2. Fikseeri haagis tõkiskingadega ning aseta puidust klotsid tugijalgade alla ning seadista haagis võimalikult loodi, kasutades vajadusel tiisli tugiratast.
 3. Kütmiseks sobivad vaid kuivad küttepuud pikkusega kuni 30 cm.
 4. Leiliruumi suurim lubatud temperatuur on +90 °C. Kõrgema temperatuuriga kaasneb sauna üle kütmise ja süttimise oht.

Peale kasutamist

 1. Puhasta saun ja kerise küttekolle
 2. Aseta tarvikud ettenähtud kohale ja tühjenda veepaak
 3. Enne transportimist veendu, et aknad ja uks oleks suletud, et tugijalad oled ülestõstetud asendis ning saunas ei oleks lahtisi esemeid.